healthywomens (1)
healthywomens (1)
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Популярні товари

Трошки про нас

Кожна жінка особлива за своєю природою. І в 2016 році ми заснували компанію, основна задача якої полягала в створенні продуктів для активної жінки, яка обирає здоровий спосіб життя, і яким можна насолоджуватися в будь-який час з користю для себе.

Healthy Women фокусується на індивідуальності кожної жінки і допомагає вам розвивати правильні звички харчування.

Вибираючи найкращі і натуральні інгредієнти для нашої продукції, ми створюємо продукт, який буде добрим супутником під час насиченого активного дня.

Наш вибір – здоров’я і смак, корисність і комфорт.

Healthy Women – насолоджуйтеся вибором!

І вже у 2020 році ми створили новий напрямок – виробництво безглютенової продукції.

Безглютенові вироби BEBIG створені з використанням досвіду Майстрів Півночі Італії. Смачні макарони BeBig складаються з дуже корисних для організму інгредієнтів, які містять вітаміни та мінерали. Суміші для випікання розроблені таким чином, щоб кожна людина вдома могла зробити смачні та корисні смаколики та хліб.

Ми суворо дотримуємося правил безглютенового виробництва, як на стадії самого виробництва, так і при сертифікації готового продукту. Ми використовуємо тільки сертифіковану сировину, яка пройшла сувору перевірку на відсутність глютену.

BEBIG – сподобається як малюкам, так і дорослим!

Відгуки про нашу продукцію

Екатерина

Заказываю гранолу у вас уже давно😊
Всегда пишу в Инстаграмм и получаю свой заказ, а теперь ещё и макарошки вкусные есть в наличии. Поэтому гранола и макарошки всегда в моём рационе.

Юлія

Обожнюю всю продукцію. Спочатку купувала лише протеїнові батончики. А зараз в мене на кухні є завжди і рослинний протеїн, і льняні каші. Також перейшла на макарони без глютену BeBig, дуже радію якості цього товару.

Анна Дзюба

Мои завтраки стали разнообразными благодаря льняной каше. Её польза для моего организма очевидна. Люблю классическую и с семенами чиа. Немного ягод и фруктов, и идеальный завтрак готов.

+38 (066) 608 55 03

Familyfoods – натуральна, здорова та корисна їжа для всієї родини

0
    0
    Ваша корзина покупок